Aplikace pro optimalizaci telefonu

Ilustracni fotografie

Rozhodli jsme zavést jeden článek, který by se věnoval optimalizaci výkonu vašeho mobilního telefonu. Ukážeme vám dvě aplikace, které používáme při čištění svého mobilního telefonu a jak nám pomáhají. Neinstalujte zbytečně mnoho aplikaci pro čištění, protože i tak budete telefon zatěžovat.

Aplikace ocení hlavně ti, kteří mají slabší mobilní telefon a běží jim na systému android, ale ocení je i ti, kteří mají silnější telefon, ale již ho mají tak plný věcmi, že se jim začíná sekat. Proto se aplikace na android hodí pro všechny.

#1 Aplikace DU Speed Booster

První aplikace, která dokáže vyčistit kvalitně cache telefonu a zbytečnosti, které se v něm nashromáždí po celý den. Osobně využívám vždy večer po používání telefonu a můžu říct, že další den telefon funguje na 100%.

Aplikace dokáže vyčistit cache, nepoužívané soubory a další věci. Klidně si můžete možnosti rozšířit o fotky, duplikované náhledy a mnohem více.

Krom toho aplikace má funkci akcelerace. Pokud ji zapnete, tak vám vyčistí paměť. Vypne některé aplikace a vyčistí zbytkové soubory z paměti. Tím se vše zrychlí.

#2 Aplikace DU Battery Saver

Určitě máte na svém mobilu problémy s výdrži baterie. Při plné baterii vydrží mobilní telefon většinou den, ale díky této aplikaci se mi podařilo vydržet i do druhého dne cca do odpoledne, kdy jsem už musel mobil dát na nabíječku.

Vhodná zájmena ve chvíli, kdy jste pryč a nemáte po ruce nabíječku. Tato aplikace se vám bude snažit ušetřit baterii a to tak, že vypne nepoužívané aplikace na pozadí. Opravdu to funguje a díky ní nemusíte mít na pozadí spuštěný žádný vysavač Energie.

Aplikace také kontroluje nabíjení a prodlužuje životnost baterie a to tak, že ze začátku začne nabíjet opravdu rychle a když se blíží konec nabíjení, tak zpomalí a později, když je už na 100%, tak jede naprosto pomalu a snaží se baterii nabít do plna. Android vám už hlásí nabito, ale aplikace se snaží do baterie ještě něco dát.

Díky této aplikaci můžete vidět, jak se vám baterie vybíjí a kdy nejvíce mobil používáte uvidíte právě na grafu. Krom všeho aplikace ukazuje teplotu baterie a také, přibližnou dobu jak dlouho ještě vydrží.

 

 

 

  • Funkčnost
  • Uživatelské rozhrání
4.8