Hra na mobil Little Singham

Jedná se o silného a chytrého hrdinu. Tento super policista chrání Mirchi Nagar. Dnes budete muset zastavit zlého člověka, který se dostal z vězení. Zahrajte si na policistu v této běžecké hře. Probíhejte ulicemi města a posbírejte dostatek mincí. Budete muset sklouzávat pod překážkami, skákat přes automobily a barikády. Snažte se využívat svůj boost
Little Singham

Jedná se o silného a chytrého hrdinu. Tento super policista chrání Mirchi Nagar. Dnes budete muset zastavit zlého člověka, který se dostal z vězení. Zahrajte si na policistu v této běžecké hře.

Probíhejte ulicemi města a posbírejte dostatek mincí. Budete muset sklouzávat pod překážkami, skákat přes automobily a barikády. Snažte se využívat svůj boost k tomu, abyste se dostali co možná nejdále. Dávejte si pozor na rakety.

Právě díky mincím máte možnost se sami sebe vylepšit. Není to vůbec jednoduché. K dispozici máte několik misí. Získejte i násobič bodů, což vás posune na novou úroveň mnohem rychleji. Zahrajte si s kamarády na facebooku a vyzvěte je k tomu, kdo získá nejvyšší skóre.

Little Singham
Little Singham