Vypnout reklamy

Jste uvěznění v této android hře a vaším úkolem je najít cestu pryč. Nicméně budete to docela obtížné, ale vy musíte přemýšlet, jakou cestu si zvolíte. Nenechte nic náhodě a vyřešte jednotlivé problematické úrovně. Pokud narazíte na zamčené dveře, tak je to vlastně jedna z mála překážek, na které tady narazíte. Nesmíte to nikdy vzdát, […]

Jste uvěznění v této android hře a vaším úkolem je najít cestu pryč. Nicméně budete to docela obtížné, ale vy musíte přemýšlet, jakou cestu si zvolíte. Nenechte nic náhodě a vyřešte jednotlivé problematické úrovně.

Pokud narazíte na zamčené dveře, tak je to vlastně jedna z mála překážek, na které tady narazíte. Nesmíte to nikdy vzdát, protože v takovém případě, byste prohráli. Dávejte si pozor na podezřelé předměty.

Nikdy se nevzdávejte, protože to by mohlo být problém v následném útěku. Hra nedisponuje nikterak skvělým grafickým zpracováním, ale nabízí spoustu logických úloh během veškerých úrovní.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.