Vypnout reklamy

Hra na mobil Armed fire attack

Vydáno dne: 28.1.2019

Jedná se o skvělou akční střílečku, která má i své unikátní grafické zpracování, jak z nějakého komiksu. Vaším úkolem bude zabít veškeré nepřátele v jednotlivých misí a probojovat se co nejdále. Hra nabízí spoustu zábavy a obrovské úrovně, kde se nachází několik nepřátel. V některých úrovní budete prostě zaseknuti na jednom místě a v ostatních […]

Jedná se o skvělou akční střílečku, která má i své unikátní grafické zpracování, jak z nějakého komiksu. Vaším úkolem bude zabít veškeré nepřátele v jednotlivých misí a probojovat se co nejdále.

Hra nabízí spoustu zábavy a obrovské úrovně, kde se nachází několik nepřátel. V některých úrovní budete prostě zaseknuti na jednom místě a v ostatních se můžete pohybovat po celé mapě.

Vy poté můžete sestřelovat letící rakety přímo na vás, získávat ocenění a ty následně použít. Hra však nabízí hned několik herních módů a nechybí ani mód hráč vs hráč. O zábavu máte určitě postaráno, protože módu je tady dostatek a hlavně možností během hry je spousta. Neustále získávejte zkušenostní body a odemykejte si další módy a vylepšení.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)