Vypnout reklamy

Hra na mobil Battle stars royale

Vydáno dne: 12.10.2018

Ovládejte svého hrdinu přes několik různých arén. Je potřeba, abyste našli svého protihráče a následně proti němu bojovali. Kryjte se, sbírejte zbraně a dostaňte se co nejdále. Hra má k dispozici arénu pro 50 lidí. Je potřeba, abyste v dnešní hře přežili co nejdéle. Jedná se totiž o další typ battle-royale hry. Buďte si jistí, […]

Ovládejte svého hrdinu přes několik různých arén. Je potřeba, abyste našli svého protihráče a následně proti němu bojovali. Kryjte se, sbírejte zbraně a dostaňte se co nejdále. Hra má k dispozici arénu pro 50 lidí.

Je potřeba, abyste v dnešní hře přežili co nejdéle. Jedná se totiž o další typ battle-royale hry. Buďte si jistí, že dokážete prorazit naprosto všude. Neustále získávejte nové zbraně a střílejte dostatečně rychle, aby vás nepřítel nestihl zahlédnout.

V této hře je důležité, abyste svého hrdinu neustále rozvíjeli. Následně se vám odemknou nové schopnosti. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a spousty hrdinů. Bojujte proti ostatním hráčům ve světě a ukažte všem, co ve vás je.

Battle Stars Royale
Price: To be announced
Buroň Tomáš
Tágy: