Vypnout reklamy

Hra na mobil Craft Warriors

Vydáno dne: 1.5.2018

Jedná se o novou 3D zábavnou hru, kde budete muset vytvořit svého vlastního hrdinu. Následně se vydáte proti ostatním nepřátelům po celém světě. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné. Nejedná se o hru, která by byla jednotvárná, ale nabízí dynamiku, možnost hrát v týmu a hlavně online. Vybudujte si své městečko a obnovte svou zemi. […]

Jedná se o novou 3D zábavnou hru, kde budete muset vytvořit svého vlastního hrdinu. Následně se vydáte proti ostatním nepřátelům po celém světě. Najděte způsob, jak se dostat co nejdále to bude možné.

Nejedná se o hru, která by byla jednotvárná, ale nabízí dynamiku, možnost hrát v týmu a hlavně online. Vybudujte si své městečko a obnovte svou zemi. Nejlepší však bude, když si vytvoříte svůj vlastní klan.

Nezapomínejte na vylepšování svých zbraní a hlavně zkušeností, které jsou v této hře velice důležité. Je potřeba najít suroviny k tomu, abyste postavili své městečko.

Nakupujte, poraďte se s kamarády v týmu

Grafické zpracování není na vůbec špatné úrovni a hratelnost je více než dostatečná. Hra se docela podobá hře Clash of Clans, ale podle hráčů se jedná o lepší verzi. Překonávejte jednotlivé úrovně a dostávejte se čím dál výše. Nenechte se zhýčkat lehkou obtížnosti na začátku, protože pak začne přituhovat.

Video

Craft Warriors
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš