Vypnout reklamy

Hra na mobil DotMania

Vydáno dne: 20.2.2018

Vzpomínáte na spojování bodů a vytváření původně skrytých obrázků v dětských časopisech? Určitě ano a právě tuto skvělou zábavu v moderní variantě nyní přináší nová aplikace DotMania. Odbourejte stres Aplikace DotMania je plná antistresových spojovaček, určených pro dospělé, ale na své si přijdou i ti mladší. Dříve tato oblíbená zábava byla dostupná pouze na papíře, […]

Vzpomínáte na spojování bodů a vytváření původně skrytých obrázků v dětských časopisech? Určitě ano a právě tuto skvělou zábavu v moderní variantě nyní přináší nová aplikace DotMania.

Odbourejte stres

Aplikace DotMania je plná antistresových spojovaček, určených pro dospělé, ale na své si přijdou i ti mladší. Dříve tato oblíbená zábava byla dostupná pouze na papíře, ale s dnešní moderní dobou přišla chvíle ji zmodernizovat. A Vy si tak můžete spojovat, kdekoliv a kdykoliv Vás napadne, prostřednictvím Vašeho telefonu či tabletu.

Aplikace nabízí více jak 100 obrázků různých složitostí jejichž počet teček se pohybuje od 250 až po skoro 2000.  Ty jsou rozděleny podle témat. Setkáme se zde tak například s dinosaury, světoznámými budovami, sochami či zavítáme do naší historie.

DotMania aplikace na mobil

DotMania aplikace na mobil

DotMania aplikace na mobil

DotMania aplikace na mobil

Prémiové balíčky

Pokud Vám to bude málo, můžete svá témata rozšířit o mnoho dalších dokoupením prémiových balíčků. Ty jsou většinou zaměřené na určitou specifickou oblast. K dispozici tak je například balíček pro antický Řím, lodě, vlaky či sportovní.

Samotné spojovaní je velmi snadné a jeho naučení je otázkou pár sekund.  Usnadnit luštění Vám  mohou pomoci různé funkce jako je Zobrazení posledního bodu, nebo Nápověda pro následující bod, jejíž použití je ale početně omezeno pro každý obrázek. Nastavit si také můžete barvu a typ spojovací čáry. Výsledný obrázek tak bude přesně dle Vašich představ.

DotMania aplikace na mobil

DotMania aplikace na mobil

DotMania aplikace na mobil

DotMania aplikace na mobil

Aplikace DotMania je v tuto chvíli dostupná pro Android, verze pro IOS bude následovat v nejbližších týdnech.

[wp-review]

zdroj: PR článek

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš