Vypnout reklamy

Hra na mobil Drive Tractor Offroad Cargo

Vydáno dne: 10.9.2018

Ovládejte traktor a vydejte se skrz hory se svým nákladem. Je zde opravdu náročný terén. Dokončujte jednotlivé mise a získávejte peníze za svůj náklad. Každá mise má omezený čas na dokončení. Je proto potřeba pospíchat. Což není zrovna úplně jednoduché. Buďte velmi opatrní, abyste nepřevrátili traktor na střechu a hlavně neztratili náklad. Nakupujte si nové […]

Ovládejte traktor a vydejte se skrz hory se svým nákladem. Je zde opravdu náročný terén. Dokončujte jednotlivé mise a získávejte peníze za svůj náklad. Každá mise má omezený čas na dokončení.

Je proto potřeba pospíchat. Což není zrovna úplně jednoduché. Buďte velmi opatrní, abyste nepřevrátili traktor na střechu a hlavně neztratili náklad. Nakupujte si nové traktory, které zvládnou mnohem náročnější úkoly.

Z počátku začínáte s horším traktorem, který nemá dostatečný výkon, takže si musíte poradit jakýmkoliv způsobem. Před vámi je spousta dobrodružných misí.

K dispozici je hezké grafické zpracování, zvuk a jednoduché ovládání, což se u této hry cení. Android hra si ověří vaše řidičské schopnosti. Má opravdu reálnou fyziku, takže nebude žádný problém to zvládnout.

K dispozici jsou realistické zvuky, takže nasaďte sluchátka a vydejte se skrz jednotlivé úrovně.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš