Vypnout reklamy

Hra na mobil Escape game: Prison adventure

Vydáno dne: 21.9.2018

Je potřeba v dnešní android hře najít svou cestu za svobodu a utéct z tohoto vězení. Prozkoumávejte nejrůznější pokoje a vyřešte logické úkoly. Ve hře vás čeká spoustu problémů. Najděte si svou cestu ven a dejte si pozor, abyste někde nezůstali napořád uvězněni. Dívejte se do každého rohu, abyste následně našli klíčky, vodítka a věci, […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Je potřeba v dnešní android hře najít svou cestu za svobodu a utéct z tohoto vězení. Prozkoumávejte nejrůznější pokoje a vyřešte logické úkoly. Ve hře vás čeká spoustu problémů. Najděte si svou cestu ven a dejte si pozor, abyste někde nezůstali napořád uvězněni.

Dívejte se do každého rohu, abyste následně našli klíčky, vodítka a věci, které se dají použít. Vytvořte si svůj inventář věcí, který budete využívat při postupu hrou. Prokažte své logické myšlení a dostaňte se co nejdále. Odhalte veškeré záhady ve vězení.

Jelikož se jedná o vězení, tak je tady spousta dveří, které jsou uzamčené. S hrdinou se tak musíte snažit vydat cestou podzemí a vyhledat si tak svou cestu pryč. Není to vůbec jednoduchá záležitost. Před vámi je spousta vězeňských cel, skrytých objektů a celkově náročných úrovní na logiku.

Stahujte hru nebo aplikaci

Buroň Tomáš

Populární příspěvky