Vypnout reklamy

Hra na mobil Goddess: Primal chaos

Vydáno dne: 8.9.2018

Zachraňte svět před zlými monstry. Bojujte proti různorodým nepřátelům, kteří vám budou odolávat. Staňte se opravdovým hrdinou v jedinečné android hře a vyberte si svou vlastní cestu  za vítězstvím. Bojujte proti démonům a dalším protivníkům. Za úspěšně dokončenou misi obdržíte ocenění. Získávejte nové věci na svého hrdinu a nakupujte nové zbraně. Vtrhněte do bojů buď […]

Zachraňte svět před zlými monstry. Bojujte proti různorodým nepřátelům, kteří vám budou odolávat. Staňte se opravdovým hrdinou v jedinečné android hře a vyberte si svou vlastní cestu  za vítězstvím. Bojujte proti démonům a dalším protivníkům.

Za úspěšně dokončenou misi obdržíte ocenění. Získávejte nové věci na svého hrdinu a nakupujte nové zbraně. Vtrhněte do bojů buď to úplně sami nebo se svým týmem. Hru si zahrajete s ostatními hráči po celém světě, takže se můžete klidně připojit se svými kamarády.

Připojte se do různých klanů. Naleznete tady i klany z České republiky, takže svou komunitu hra má. S týmem pak porážejte veškeré protihráče. Pokud vás bavila hra jako je Lineage 2 a podobné, tak věřte, že se ani u této nové MMORPG android hry nudit nebudete.

K dispozici máte 3 různé třídy hrdinů a 12 bojovníků. Čekají vás velice zajímavé úkoly a hlavně boj, proti ostatním hráčům.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: