Vypnout reklamy

Hra na mobil Granny versus neighbor

Vydáno dne: 3.10.2018

Pomozte babičce vyhledat skryté tajemství svého souseda. Nacházejte různá vodítka, klíče k zamknutým dveřím a spoustu dalších věcí. Jedná se o zajímavou android logickou hru. Právě babička je hlavní osoba této hry. Pomozte babičce odhalit tajemství svého souseda. Vydejte se na průzkum a vyhledávejte použitelné objekty. Nicméně, abyste si otevřeli dveře, tak potřebujete klíče, které […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Pomozte babičce vyhledat skryté tajemství svého souseda. Nacházejte různá vodítka, klíče k zamknutým dveřím a spoustu dalších věcí. Jedná se o zajímavou android logickou hru. Právě babička je hlavní osoba této hry.

Pomozte babičce odhalit tajemství svého souseda. Vydejte se na průzkum a vyhledávejte použitelné objekty. Nicméně, abyste si otevřeli dveře, tak potřebujete klíče, které musíte najít. Buďte však velmi opatrní, aby vás soused nepřistihl.

Hra nabízí příjemnou hratelnost, kde máte jednotlivá akční tlačítka na obrazovce. Nicméně příběh se točí stále o jednom a to divném sousedovi. Vyhledávejte veškeré věci a dostávejte se dále. Grafické zpracování je sice nic moc, ale potěší.

The app was not found in the store. 🙁
Buroň Tomáš

Populární příspěvky