Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Haló! Minecraft: Story Mode – Sezóna dvě přijde na Android telefony v Červenci

Haló! Minecraft: Story Mode – Sezóna dvě přijde na Android telefony v Červenci

Vydáno dne: 7.6.2017

Ne. Opravdu čtete velice správně. Teltale Games oznámilo návrat s Minecraft: Story Mode sezóna dvě. Tento díl pokračuje v dobrodružství Jesse. Něco podobného, jako The Wakling Dead hry, které jsou rozdělené do několika sérií. Rozhodnutí, co jste udělali, budou záležet z předchozí sezóny, takže všechno parádně naváže. Můžete ovšem také hrát jako úplný nováček od […]

Ne. Opravdu čtete velice správně. Teltale Games oznámilo návrat s Minecraft: Story Mode sezóna dvě. Tento díl pokračuje v dobrodružství Jesse. Něco podobného, jako The Wakling Dead hry, které jsou rozdělené do několika sérií.

Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode

Rozhodnutí, co jste udělali, budou záležet z předchozí sezóny, takže všechno parádně naváže. Můžete ovšem také hrát jako úplný nováček od znovu, tedy pokud jste první díl nehráli. 

Po zničení Wither Storm a stání se proklatě populárním, tak život začal být trošku komplikovaný. Přátelství začaly mizet, více zodpovědnosti. To vše do doby, dokud nezůstala ruka Jesse uvíznutá v divném starobylém chrámu pod vodou.

Druhá sezóna začne 11. Července na iOS, Android, Steam a Konzole.

 

 

Buroň Tomáš