Hra na mobil Minecraft Story Mode

I Minecraft může mít svůj příběh. Vývojáři se proto rozhodli, že udělají novou android hru a také online hru, která bude disponovat příběhem a vše se to bude odehrávat v krásné grafice Minecraft. Budete součásti neskutečné akce a zábavy. Jedná se o první díl z pěti, které budou následovat. Můžete si
1 - Minecraft Story Mode ke stažení

I Minecraft může mít svůj příběh. Vývojáři se proto rozhodli, že udělají novou android hru a také online hru, která bude disponovat příběhem a vše se to bude odehrávat v krásné grafice Minecraft. Budete součásti neskutečné akce a zábavy. Jedná se o první díl z pěti, které budou následovat.

Můžete si zahrát za kluka nebo holku jménem „Jesse“ a vydat se tak na dobrodružnou cestu skrz obrovské území nepřátel. Vy a vaší kamarádi budou válečníci, inženýři, architekti a jiní. Zatímco si v EnderConu myslí, že vybudují nějaký mír, tak vy a vaší přátele zjistíte, že něco není v pořádku. Pravý teror započal a vy musíte najít kámen, se kterým dokážete zachránit svůj svět před naprostou zkázou.

Fotogalerie ze hry

3 - Minecraft Story Mode ke stažení

3 – Minecraft Story Mode ke stažení

2 - Minecraft Story Mode ke stažení

2 – Minecraft Story Mode ke stažení

Přijďte si zahrát i další zábavné hry

Video z hry Minecraft Story Mode #1

 

Velikým plus je právě možnost se rozhodovat, co řeknete lidem a tím se změní celý průběh hrou. Proto buďte opatrní v tom, co řeknete. Jsou to velmi napínavé momenty a ty si vychutnejte.

 • Mluvící postavičky v AJ
 • Minecraft grafika
 • Skvělý propracovaný příběh
 • Příběh, který zažijete, záleží jen na vás

Aplikaci stáhnete níže

P.S: S těmi hrami na jednotlivé epizody se roztrhl pytel. Po velmi krátké době narážíme na hru, která je takto rozdělená. U některých je většinou první epizoda zdarma, aby si hráč vyzkoušel, jaká daná hra je a poté si může nakoupit další díly.

Podle nás je to velmi kvalitní marketingový model, jak nalákat lidí na hraní a nekupovat si tak něco, co je bavit nebude.

Další informace o této skvělé android hře Minecraft Story Mode #1

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.9/10
  Hratelnost - 9.9/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
9.9/10

Pouze několik úvodních vět

Aktualizováno
15. října 2015

Vyžaduje Android
2.3.3 a vyšší

Od vývojáře
Telltale Games

Sending
User Review
0 (0 votes)