Vypnout reklamy

Hra na mobil Minecraft Story Mode

Vydáno dne: 16.10.2015

I Minecraft může mít svůj příběh. Vývojáři se proto rozhodli, že udělají novou android hru a také online hru, která bude disponovat příběhem a vše se to bude odehrávat v krásné grafice Minecraft. Budete součásti neskutečné akce a zábavy. Jedná se o první díl z pěti, které budou následovat. Můžete si zahrát za kluka nebo holku jménem […]

I Minecraft může mít svůj příběh. Vývojáři se proto rozhodli, že udělají novou android hru a také online hru, která bude disponovat příběhem a vše se to bude odehrávat v krásné grafice Minecraft. Budete součásti neskutečné akce a zábavy. Jedná se o první díl z pěti, které budou následovat.

Můžete si zahrát za kluka nebo holku jménem „Jesse“ a vydat se tak na dobrodružnou cestu skrz obrovské území nepřátel. Vy a vaší kamarádi budou válečníci, inženýři, architekti a jiní. Zatímco si v EnderConu myslí, že vybudují nějaký mír, tak vy a vaší přátele zjistíte, že něco není v pořádku. Pravý teror započal a vy musíte najít kámen, se kterým dokážete zachránit svůj svět před naprostou zkázou.

Fotogalerie ze hry

3 - Minecraft Story Mode ke stažení

3 – Minecraft Story Mode ke stažení

2 - Minecraft Story Mode ke stažení

2 – Minecraft Story Mode ke stažení

Přijďte si zahrát i další zábavné hry

Video z hry Minecraft Story Mode #1

 

Velikým plus je právě možnost se rozhodovat, co řeknete lidem a tím se změní celý průběh hrou. Proto buďte opatrní v tom, co řeknete. Jsou to velmi napínavé momenty a ty si vychutnejte.

  • Mluvící postavičky v AJ
  • Minecraft grafika
  • Skvělý propracovaný příběh
  • Příběh, který zažijete, záleží jen na vás
Minecraft: Story Mode
Price: Free+

P.S: S těmi hrami na jednotlivé epizody se roztrhl pytel. Po velmi krátké době narážíme na hru, která je takto rozdělená. U některých je většinou první epizoda zdarma, aby si hráč vyzkoušel, jaká daná hra je a poté si může nakoupit další díly.

Podle nás je to velmi kvalitní marketingový model, jak nalákat lidí na hraní a nekupovat si tak něco, co je bavit nebude.

Další informace o této skvělé android hře Minecraft Story Mode #1

[wp-review]

Buroň Tomáš