Vypnout reklamy

Hra na mobil – NBA 2K16

Máte rádi takové ty sportovní hry, jako jsou NHL, Fifa a další? Dnes si máte šanci zahrát tak trošku něco jiného. Tentokrát budete hrát basketball. Ten není moc rozšířený u nás v Evropě, ale v USA je velmi navštěvovaný. Přijďte si zahrát různé propracované zápasy. Tato hra se odehrává v několika zápasech. Zažijete ten pravý zážitek z NBA. Tentokrát […]

1- NBA 2K16 ke stažení

Máte rádi takové ty sportovní hry, jako jsou NHL, Fifa a další? Dnes si máte šanci zahrát tak trošku něco jiného. Tentokrát budete hrát basketball. Ten není moc rozšířený u nás v Evropě, ale v USA je velmi navštěvovaný. Přijďte si zahrát různé propracované zápasy.

Tato hra se odehrává v několika zápasech. Zažijete ten pravý zážitek z NBA. Tentokrát se jedná o rok 2016, takže zde budete mít veškeré hráče v týmech, kteří v tomto roce budou hrát. NBA 2016 obsahuje také mód moje kariéra, a také nový soundtrack, který předělal sám DJ Mustard. A taktéž renomovaný producent a rapper DJ Khaled.

Ve hře si užijete naprosto vylepšené grafické zpracování a hráčský model. Oproti předchozí hře je to posun kupředu. Nové animace poskytují lepší pohyby a mnohem realističtější souboje o balon.

Fotogalerie ze hry

2- NBA 2K16 ke stažení

2- NBA 2K16 ke stažení

3- NBA 2K16 ke stažení

3- NBA 2K16 ke stažení

Přijďte si zahrát i další sportovní hry

Zažijte opravdu skvělou kariéru, ve které budete procházet turnaji. Zažijete opravdový zážitek z prostředí basketbalu. Na samotné ovládání si musíte ale zvyknout, protože jinak se budete potýkat s problémy. Možná i proto má hra na Google Play takové hodnocení. Ze začátku jsme měli potíže si na ovládání zvyknout, protože zde bylo spousta věcí.

 • Vylepšená grafika a výkon hry
 • Lepší ovládání, mnohem příjemnější
 • Hra už má také nějaké týmy z EURO ligy
 • Virtuální měna pro nákup
The app was not found in the store. 🙁

Další informace o této skvělé android hře NBA 2K16

 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 9/10
  Optimalizace - 9/10
9.4/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
4.3 a vyšší

Aktualizováno
14. října 2015

Velikost
1,9G

Od vývojáře
2K Games, Inc.

Sending
User Review
0 (0 votes)