Vypnout reklamy

Vyřešte náročný případ, který se odehrává na izolovaném ostrově. V této hře je potřeba vyřešit a najít vraha, který zabil v sídle rodiny miliardářů. Staňte se policejním vyšetřovatelem. Lidé z milionářské rodiny vypadají na upřímné osoby. Nicméně i přesto je potřeba prozkoumat veškeré skryté místa. Vstupte do hry a nasajte výraznou atmosféru luxusu a intrik. […]

Vyřešte náročný případ, který se odehrává na izolovaném ostrově. V této hře je potřeba vyřešit a najít vraha, který zabil v sídle rodiny miliardářů. Staňte se policejním vyšetřovatelem.

Lidé z milionářské rodiny vypadají na upřímné osoby. Nicméně i přesto je potřeba prozkoumat veškeré skryté místa. Vstupte do hry a nasajte výraznou atmosféru luxusu a intrik. Vyhledávejte veškeré skryté důkazy.

Vše je potřeba dopodrobna řešit. K dispozici je celkem 39 různých míst, kde se hra bude odehrávat a zároveň 36 náročných úrovní, 16 skvělých ocenění a 28 věcí ke sběru. Vydávejte se do dalších části hry a propracujte se až na samotný vrchol. Úkolem vyšetřovatele je najít 100% důkazy o tom, kdo vraždu spáchal. Pokud si nejste jistí, tak vyšetřování ukončit nemůžete.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Path of Sin: Greed
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.