Vypnout reklamy

Hra na mobil Path of sin: Greed

Vydáno dne: 18.9.2018

Vyřešte náročný případ, který se odehrává na izolovaném ostrově. V této hře je potřeba vyřešit a najít vraha, který zabil v sídle rodiny miliardářů. Staňte se policejním vyšetřovatelem. Lidé z milionářské rodiny vypadají na upřímné osoby. Nicméně i přesto je potřeba prozkoumat veškeré skryté místa. Vstupte do hry a nasajte výraznou atmosféru luxusu a intrik. […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Vyřešte náročný případ, který se odehrává na izolovaném ostrově. V této hře je potřeba vyřešit a najít vraha, který zabil v sídle rodiny miliardářů. Staňte se policejním vyšetřovatelem.

Lidé z milionářské rodiny vypadají na upřímné osoby. Nicméně i přesto je potřeba prozkoumat veškeré skryté místa. Vstupte do hry a nasajte výraznou atmosféru luxusu a intrik. Vyhledávejte veškeré skryté důkazy.

Vše je potřeba dopodrobna řešit. K dispozici je celkem 39 různých míst, kde se hra bude odehrávat a zároveň 36 náročných úrovní, 16 skvělých ocenění a 28 věcí ke sběru. Vydávejte se do dalších části hry a propracujte se až na samotný vrchol. Úkolem vyšetřovatele je najít 100% důkazy o tom, kdo vraždu spáchal. Pokud si nejste jistí, tak vyšetřování ukončit nemůžete.

Stahujte hru nebo aplikaci

Path of Sin: Greed
Price: Free+
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky