Hra na mobil Angry Birds Go!

Přijďte si zahrát propracovanou android hru, ve které pojedou všichni Angry Birds pohromadě. Snažte se dojet do cíle jako první a při své zběsilé cestě se zároveň snažte, aby to vaši protihráči neměli tak lehké. Hra nabízí různé vymoženosti. Máte zde možnost své vozítko vylepšovat a zároveň tady máte pět různých herních módu. Jedná se […]

Zahraj si Angry Birds Go! - ke stažení teď android

Přijďte si zahrát propracovanou android hru, ve které pojedou všichni Angry Birds pohromadě. Snažte se dojet do cíle jako první a při své zběsilé cestě se zároveň snažte, aby to vaši protihráči neměli tak lehké. Hra nabízí různé vymoženosti.

Máte zde možnost své vozítko vylepšovat a zároveň tady máte pět různých herních módu.

Aplikaci stáhnete níže

Jedná se o první hru ve 3D, která se odehrává v Angry Birds světě. Vyberte si, s jakým hrdinou budete závodit a vydejte se na zběsilou jízdu skrz ostrov. Máme tady spoustu herních módu. Krom normální hry pro jednoho hráče, tak je tady i hra pro více hráčů, která se odehrává v týmech 3 na 3.

 

 

Shrnutí android her:

Pokud vás bavila série Angry Birds, tak tuhle hru nesmíte minout. Zahrajte si parádní závody, ve kterých se budete snažit zneškodňovat svou konkurenci. Vyberte si svého ptáčka, se kterým pojedete svůj závod. Perfektní grafické zpracování, spoustu herních módů a několik vylepšení.

 

  • Optimalizace
  • Hratelnost
  • Grafika
4.7

Pouze několik úvodních vět

Jediný problém byl s grafikou, kdy na nějakých zařízeních byla celkem čtverečkovaná.