Vypnout reklamy
  • Home
  • Angry Birds hry

Angry Birds hry

Dlouhá série angry birds her u nás na serveru. Android hry si můžete stáhnout velice jednoduše. Vyberte si, která se vám líbí a stahujte.

Vyhledávejte v kategorií Angry Birds hry níže

Hra na mobil Angry Birds 2

2.8.2015

A máme tady android hru Angry Birds zpátky! Tentokrát s pořadovým číslem dva. Jedná se o novou éru s vylepšeným grafickým zpracováním, různými výzvy, novými úrovněmi a mnohem více možností v destrukci. Vše uvidíte na videu, ale ještě se podíváme, jak to všechno je.

Číst více

Hra na mobil Angry Birds Go!

27.3.2015

Přijďte si zahrát propracovanou android hru, ve které pojedou všichni Angry Birds pohromadě. Snažte se dojet do cíle jako první a při své zběsilé cestě se zároveň snažte, aby to vaši protihráči neměli tak lehké. Hra nabízí různé vymoženosti.

Číst více

Hra na mobil Angry Birds Star Wars II

6.12.2014

Další hra z řad Angry Birds a tentokrát se jedná o druhý díl série Star Wars. Hra nabízí skvělých 32 úrovní. Jedná se opět o klasickou hru, která je převlečena do stylu Star Wars. Samozřejmě je tady i rozdílná gravitace, než tomu je u klasického Angry Birds. Tak co, zahrajete si?  

Číst více

Angry Birds Stella’s je tady!

10.9.2014

Ano je to tak. Dočkali jsme se dalšího pokračování Angry Birds! Tentokrát bude hlavní hrdinkou žena. Ptáček Stella bude mít stejnou techniku, jak jste zvyklí. Stačí kliknout a táhnout. Odstraňte z hrací plochy veškeré zelené prasátka a další nepřátele. Jste připravení na pořádnou pařbu?!  

Číst více

Angry Birds hry, které vyšly na android

12.5.2014

Už je to dlouho, co vyšel první díl hry Angry Birds. My se dnes zkusíme podívat na jednotlivé hry, které vyšly na systém android. Hra se rozšířila skrz všechny věkové kategorie, ale v tuto chvílí už upadá, a když se tak díváme kolem, tak moc lidí tuto hru už nehraje. Angry Birds byla taková „BUM“...

Číst více
  • 1
  • 2