Hra na mobil Siege of Dragonspear

Otestujte své schopnosti v nové originální hře, kde vtrhnete do bojů se Sarevokem na tomto pobřeží. Hra propojuje minulé dvě hry. Po první jeden z hráčů se stal hrdinou Baldurové brány a druhý díl povídal o tom, jaké jsou souvislosti s vynuceným odchodem z tohoto místa. Uživatelské rozhraní na vysoké úrovni Hra vylepšila uživatelské rozhraní […]

Siege of Dragonspear

Otestujte své schopnosti v nové originální hře, kde vtrhnete do bojů se Sarevokem na tomto pobřeží. Hra propojuje minulé dvě hry. Po první jeden z hráčů se stal hrdinou Baldurové brány a druhý díl povídal o tom, jaké jsou souvislosti s vynuceným odchodem z tohoto místa.

Uživatelské rozhraní na vysoké úrovni

Hra vylepšila uživatelské rozhraní a nabídne několika hodinovou zábavu, také spoustu různých hrdinů a jejich tříd. Podle všeho hra nabízí až 30 hodin nepřetržité zábavy. K dispozici je 70 nových míst, kde se veškeré souboje budou odehrávat a nechybí ani 7 kapitol.

Hru doprovází velice zajímavá příběhová linie se skvělým grafickým zpracováním. Dejte se do toho a ukažte všem, co ve vás je.

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 99%
    Zábava - 99%
  • 99%
    Hratelnost - 99%
99%