Hra na mobil Slenderman history

Navštivte nepřátelskou základu v čase druhé světové války. Zneškodněte zuřivé nepřátele a krvavé zombie. V této skvělé hře máte za úkol zastavit Slendermana a přerušit jeho zlověstný plán. Slenderman je na území celé nepřátelské základny a proměnil nepřátelské vojáky v zombie. Nese sebou hrůzostrašný experiment, který rozdělí celý svět.
Slenderman android hororová hra

Navštivte nepřátelskou základu v čase druhé světové války. Zneškodněte zuřivé nepřátele a krvavé zombie. V této skvělé hře máte za úkol zastavit Slendermana a přerušit jeho zlověstný plán.

Slenderman je na území celé nepřátelské základny a proměnil nepřátelské vojáky v zombie. Nese sebou hrůzostrašný experiment, který rozdělí celý svět. Je potřeba najít velmi tajné materiály ohledně tohoto experimentu.

Nebude to úplně jednoduché, protože zombie nepřátele a Slenderman, hlídají tajné dokumenty jako oko v hlavě a nenechají vás, abyste se k ním přiblížili. Atmosféra v hororové hře je opravdu velmi strašidelná. K dispozici máte spoustu zbraní. Hra disponuje dynamickou hratelností. 

Aplikaci stáhnete níže