Hra na mobil Terra Monsters 2

Ovládejte tohoto hrdinu skrz barevné prostředí nádherného světa, který obsahuje spoustu úžasných monster a magických stvoření. Prozkoumejte neprozkoumané a narazíte na nová monstra, proti kterým využijete nové a lepší bojové schopnosti. Dokončete svou kolekci monster a bojujte proti nepředstavitelným ďáblům. Je zapotřebí, abyste v průběhu celé hry dělali vše proto, abyste byli silnější a zlepšovali své […]

Terra Monsters 2 android hra

Ovládejte tohoto hrdinu skrz barevné prostředí nádherného světa, který obsahuje spoustu úžasných monster a magických stvoření. Prozkoumejte neprozkoumané a narazíte na nová monstra, proti kterým využijete nové a lepší bojové schopnosti. Dokončete svou kolekci monster a bojujte proti nepředstavitelným ďáblům.

Je zapotřebí, abyste v průběhu celé hry dělali vše proto, abyste byli silnější a zlepšovali své statistiky. Krom různých útoků hra nabízí také pěkné grafické zpracování, přes 200 monster, zajímavé úkoly, dynamické nasvícení.

Aplikaci stáhnete níže

Prozkoumejte opravdu otevřený svět a bojujte v boji 3 na 3. Nedávno jste byli vtrženi do konfliktu a i přesto, že jste to nechtěli, tak na vás spoustu nepřátel začalo útočit. Je tedy zapotřebí udělat vše proto, abyste dokončili tuto válku a nastolili opět mír.

Shrnutí hry:

Jedná se o hru na delší hraní, takže si pro ni vyhraďte více času. Nejedná se o nějakou příležitostnou hru, ale o hru, která vás bude dlouho bavit. Neustále se musíte zlepšovat, protože pokud ne, tak nastane problém. Vaše armáda, hrdina nebude stíhat nepřátelům a boj prohrajete. To přeci nechcete.

  • Optimalizace
  • Hratelnost
  • Grafika
4

Pouze několik úvodních vět

Optimalizacee – hra funguje až od verze 4.0 :(. Starší systémy tedy mají smůlu.

Hratelnost – hra se jednoduše hraje na mobilním telefonu i tabletu. Výborné!

Grafika – hezké grafické zpracování v barevném vzhledu