Vypnout reklamy

Hra na mobil Trainer.io

Vydáno dne: 7.9.2018

Bojujte proti nepřátelům v arénách. Aplikujte proti protihráčům veškeré zbraně a vybírejte si i z několika outfitů. Vylepšujte si své střelecké schopnosti. Vyzvěte kamarády z celého světa. V jedné aréně může bojovat až 40 hráčů najednou. Určitě tady vidíte podobu ke hře fortnite. Pokuste se přežít a zneškodněte maximum nepřátel. Vykonávejte různé skoky a další […]

Bojujte proti nepřátelům v arénách. Aplikujte proti protihráčům veškeré zbraně a vybírejte si i z několika outfitů. Vylepšujte si své střelecké schopnosti. Vyzvěte kamarády z celého světa.

V jedné aréně může bojovat až 40 hráčů najednou. Určitě tady vidíte podobu ke hře fortnite. Pokuste se přežít a zneškodněte maximum nepřátel. Vykonávejte různé skoky a další triky. Pokud se vám podaří dát svým nepřátelům headshot, tak to bude pro vás velmi dobré.

Hra nabízí hezké grafické zpracování a jednoduché ovládání. K dispozici jsou unikátní hrdinové, 6 herních módů, 8 typů zbraní a hlavně hru pro více hráčů. Stavějte si různé mosty a vylezte na ně. Následně z nich střílejte na nepřátele.

Giant.io
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš