Vypnout reklamy

Hra na mobil Ultimate glory: War of kings

Vydáno dne: 30.9.2018

Veďte své království a pokuste se udělat silnou armádu, najměte si silné hrdiny a rozšiřujte své teritorium. Vybudujte si vlastní impérium v této android hře. Začněte svou bláznivou kampaň proti monstrům. Ve hře je potřeba využívat nejrůznější unikátní schopnosti k tomu, abyste zneškodnili nepřátele. Vybudujte a vylepšujte konstrukce ve městě. Dále komunikujte s ostatními hráči […]

Veďte své království a pokuste se udělat silnou armádu, najměte si silné hrdiny a rozšiřujte své teritorium. Vybudujte si vlastní impérium v této android hře. Začněte svou bláznivou kampaň proti monstrům.

Ve hře je potřeba využívat nejrůznější unikátní schopnosti k tomu, abyste zneškodnili nepřátele. Vybudujte a vylepšujte konstrukce ve městě. Dále komunikujte s ostatními hráči ve světě za pomocí chatu a vybudujte si svůj tým.

K dispozici je opravdu obrovský svět a hned několik propracovaných úrovní. Bojujte proti ostatním hráčům z celého světa a najděte způsob, jak se dostat co nejdále a hlavně přežijte. Z počátku vás hra zaučí. V bojích umístěte svůj tým na bitevní pole a pusťte se do boje.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš