Vypnout reklamy

Android hra – Zombie Catchers [9.8/10]

Zombie Catchers je akční dobrodružná android hra, ve které je svět napadán zombie nepřáteli. Svět je napaden nemrtvými, ale máme štěstí, protože A.J a Bud, dva intergalaktičtí podnikatelé se rozhodli, že si na planetě založí obchod. Společně planují tyto zombie pochytat. Úvod do hry Zombie Catchers Země byla napadena zlými zombie nepřáteli! Je potřeba se […]

3 - zombie catcher download

Zombie Catchers je akční dobrodružná android hra, ve které je svět napadán zombie nepřáteli. Svět je napaden nemrtvými, ale máme štěstí, protože A.J a Bud, dva intergalaktičtí podnikatelé se rozhodli, že si na planetě založí obchod. Společně planují tyto zombie pochytat.

Úvod do hry Zombie Catchers


Země byla napadena zlými zombie nepřáteli! Je potřeba se jich zbavit, ale sami to nezvládnete. Celé se to začne odehrávat na planetě Zemi, kde si otevřete svůj obchod a začnete zombie chytat. V obchodě si pak můžete nakoupit lepší zbraně a jiné doplňky.

Objevte nová území v této hře

Každá úroveň je jiná a pokaždé se tak objevíte někde jinde. Nenechte zombie uniknout do kontaminovaného světa a chytněte je dřív do své klece. Většinou když vás vidí, tak se snaží utéct.

Video z android hry Zombie Catchers

Co vás ve hře android Zombie Catchers?

Spoustu zombie nepřátel, možnosti vylepšování sami sebe pro další chytání těchto zombie a na konec vytváření velmi chutného džusu ve svém impériu. Potřebujete k tomu ale své zombie.

Fotogalerie ze hry android

2 - zombie catcher download

2 – zombie catcher download

1 - zombie catcher download

1 – zombie catcher download

Přijďte si zahrát i android hry

Stáhni si i další android aplikace

Souhrn android hry

Hra Zombie Catchers je celá zdarma, ale jsou tady věci, které si můžete koupit za reálné peníze. Pokud si tak nepřejete, tak přejděte do nastavení svého mobilního telefonu a vypněte platby v aplikacích.

 • Pochytejte své zombie
 • Objevujte neustále nové místa
 • Vytvořte si své vlastní impérium
 • Rozšiřujte svou podzemní labolatoř

Aplikaci stáhnete níže

Zombie Catchers : Hunt & sell

Budujte si svůj obchod, to je cílem hry

Když si vybudujete svůj obchod, ve kterém budou zákazníci vesele nakupovat vaše džusy, tak zachráníte celou Zemi od těchto zombie. Je asi už jasné, že delší dobu nebudou moct lidé na Zemi žít, protože je značně zamořena.

Další informace o této skvělé android hře Zombie Catchers

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.5/10
  Grafika - 9.5/10
 • 9.8/10
  Zábava - 9.8/10
 • 9.7/10
  Hratelnost - 9.7/10
9.8/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
4.1 a vyšší

Aktuální verze
1.0.6

Velikost
75M

Sending
User Review
0 (0 votes)