Vypnout reklamy

Prozkoumejte jednotlivá místa, kde je spousta hladových zombie. Hledejte místa bohatá na suroviny a najděte skrytá místa se zásoby. Neznámý virus proměnil svět v nebezpečné místo. Veškerá populace se proměnila v zombie a několik přeživších musí bojovat o přežití. Není to vůbec náročné, ale je potřeba si dávat pozor, protože život je to nejcenější, co […]

Prozkoumejte jednotlivá místa, kde je spousta hladových zombie. Hledejte místa bohatá na suroviny a najděte skrytá místa se zásoby. Neznámý virus proměnil svět v nebezpečné místo.

Veškerá populace se proměnila v zombie a několik přeživších musí bojovat o přežití. Není to vůbec náročné, ale je potřeba si dávat pozor, protože život je to nejcenější, co v této hře máte. 

https://www.youtube.com/watch?v=kDJP0JrI3mE

Zneškodněte veškeré zombie nepřátele s pomoci střelných zbraní. Porazte spoustu hlavních šéfů mezi zombie a získávejte během soubojů a postupu hrou jednotlivé dřeva, kamení a další suroviny. Je potřeba si vybudovat svou základnu.

Kolem vás je spoustu nepřátel, skvělé souboje a parádní grafické zpracování.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.