Vypnout reklamy

Hra na mobil Zookeeper Battle

Vydáno dne: 8.2.2018

Rychlá, dynamická a postřehová hra s retro grafikou na principu světo známe hry Bejeweled Blitz. Zookeeper Battle je hra jednoduchá s retro grafikou a i velmi chytlavá. Princip samotné hry je, že musíte nasbírat resp. pospojovat co nejvíce stejných zvířat, což má za následek přidání obrany nebo útoku. Video ze hry Čas, to je ďábel […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Rychlá, dynamická a postřehová hra s retro grafikou na principu světo známe hry Bejeweled Blitz.

Zookeeper Battle je hra jednoduchá s retro grafikou a i velmi chytlavá. Princip samotné hry je, že musíte nasbírat resp. pospojovat co nejvíce stejných zvířat, což má za následek přidání obrany nebo útoku.

Video ze hry

Čas, to je ďábel

Po uplynutí času se vám porovnají výsledky se soupeřem krátkou animací symbolizující boj a kdo má logicky větší útok a obranu tak vyhrává. A jelikož to je free hra tak by nebylo bez mini transakcí. Za skutečné peníze si můžete dokoupit různé “powerups” jako například vyčištění plochy a následné vyměnění zvířátek, nebo odstranění vašeho znevýhodnění. Znevýhodnění (způsobené protivníkem) můžou být celkem 5.

  1. Speciální kostka (Na kostce Vám rolují zvířátka a když na kostku kliknete vylosuje se vám náhodné zvířátko, které je následně odstraněno z celkového panelu)
  2. Dalekohled (Ukáže Vám všechny správné kombinace kostek)
  3. Srdíčko (Uzdraví Vás)
  4. Kyblík (Způsobí to, že Váš protivník bude vidět až do 10 sekund před koncem pouze šedé kostky)
  5. Boss (Dá se říci trenér, který vašeho protivníka ,,zmate” a protivník vidí místo jednoho druhu zvířátek pouze bezcenné kostky)

Kombinace

Co se týče kombinace zvířátek, tak musíte zkombinovat minimálně tři stejná zvířátka buď ve vertikálním nebo horizontálním směru.

  • Útok Vám přidají tyto zvířátka: opice, panda, žirafa, žabák a lev
  • Obranu vám přidají tyto zvířátka: Slon a hroch.

Hra se mi velmi líbila a zaujala mě, pouze soundtrack začne být za chvíli ohraný.

Stahujte hru nebo aplikaci

ZOOKEEPER BATTLE
Price: Free+
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky