Vypnout reklamy

Hra na mobil Buck

Vydáno dne: 3.12.2018

Projděte se se svým hrdinou zajímavým labyrintem, kde je spousta velmi zajímavých a zvláštních mechanizmů. Kolem vás jsou strašidelní nepřátele a pasti. Navštívíte vzdálenou planetu se svým hrdinou. Musíte přijít na bezpečnou cestu, kde se nestane nic hrozného. Hlavní je, abyste se dostali z tohoto bludiště ven. Pomozte tomuto hrdinovi. Opravujte mechanizmy a studujte veškeré […]

Projděte se se svým hrdinou zajímavým labyrintem, kde je spousta velmi zajímavých a zvláštních mechanizmů. Kolem vás jsou strašidelní nepřátele a pasti.

Navštívíte vzdálenou planetu se svým hrdinou. Musíte přijít na bezpečnou cestu, kde se nestane nic hrozného. Hlavní je, abyste se dostali z tohoto bludiště ven. Pomozte tomuto hrdinovi.

Opravujte mechanizmy a studujte veškeré záhadné artefakty v bludišti. Je potřeba přemýšlet a využít svého logického myšlení k tomu, abyste překonali ty nejtěžší překážky. K dispozici je excelentní grafika.

Hra nabízí zároveň jednoduché ovládání a spoustu možností. Uvidíte, že si ji velmi rychle oblíbíte, protože nemá téměř žádné chyby, které by bránili ve hraní, což je další plus.

Buck The Game
Price: Free

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš