Hra na mobil Chess Mania

Tato hra Chess Mania je zdarma a pomůže vám zlepšit vaše šachové dovednosti. Zahrajte si také parádní turnaj proti počítači! Tato android hra má opravdu velmi realistické detaily veškerých šachových figurek. Pohybujte se po herní plošině a pokuste si nejdřív svou strategii promyslet a potom ji uskutečněte. Android hra
Chess Mania - HRA

Tato hra Chess Mania je zdarma a pomůže vám zlepšit vaše šachové dovednosti. Zahrajte si také parádní turnaj proti počítači! Tato android hra má opravdu velmi realistické detaily veškerých šachových figurek. Pohybujte se po herní plošině a pokuste si nejdřív svou strategii promyslet a potom ji uskutečněte.

Android hra Chess Mania

Neuvěřitelně zábavná hra, ve které nasbíráte spoustu nových zkušeností, co se šachů týče. Hlavní novinky této hry jsou, že se hra odehrává klasicky. Tzn. bílá a černá barva figurek. Vybrat si taktéž můžete z pěti různých šachových partnerů. Jsou to mladí roboti, kteří dokonale ovládají šachové umění. Hra má tři sety 2D šachovnice a 3 sety 3D šachovnice. Máte tady možnost svůj tah vrátit zpátky, pokud uvážíte, že byl špatný. Hra nabízí celkem 42 logických šachových úloh.

Pokud máte rádi šachy, tak věřte, že hra Chees Mania je právě pro vás. Tato hra se vydává jak pro systém Android, tak také pro systém iOS. 

Video z android hry Chess Mania

 


 

The app was not found in the store. 🙁