Vypnout reklamy

Máte rádi záhadné logické hry, kde je vaším úkolem vyhledávat jednotlivé objekty? Co takhle si dnes zahrát hru, kde musíte hledat věci ve starém hotelu, který se v této chvíli renovuje. Hra nabízí perfektní příběh a nezapomenutelné herní dobrodružství. Vyhledávejte skryté objekty v temných místnostech tohoto hotelu a najděte to, co potřebujete, abyste vyřešili záhadu. […]

Máte rádi záhadné logické hry, kde je vaším úkolem vyhledávat jednotlivé objekty? Co takhle si dnes zahrát hru, kde musíte hledat věci ve starém hotelu, který se v této chvíli renovuje.

Hra nabízí perfektní příběh a nezapomenutelné herní dobrodružství. Vyhledávejte skryté objekty v temných místnostech tohoto hotelu a najděte to, co potřebujete, abyste vyřešili záhadu.

Hra nabízí jednoduché ovládání, hezké grafické zpracování a spoustu zábavy. Čekejte na spoustu úkolů, kteří se k vám dostanou a vyřešte je. Hra disponuje příběhem a stovkami různých interiéru v tomto hotelu. Každý den navíc obdržíte bonusy.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.