Hra na mobil JanKen Battle Arena

  Hledáte nový typ hry? JanKen Battle Arena nabízí svým hráčům novelu a unikátní herní zábavu, která se pohybuje okolo klasického kámen, nůžky, papír. Nejlepší bude, když si do hry přizvete své kamarády a začnete bojový duel s cílem ho vyhrát. Japonská obdoba kámen, nůžky, papír Ve hře máte
Hra Na Mobil JanKen Battle Arena zdarma

 

Hledáte nový typ hry? JanKen Battle Arena nabízí svým hráčům novelu a unikátní herní zábavu, která se pohybuje okolo klasického kámen, nůžky, papír. Nejlepší bude, když si do hry přizvete své kamarády a začnete bojový duel s cílem ho vyhrát.

Japonská obdoba kámen, nůžky, papír

Ve hře máte za úkol zneškodnit svého protivníka a to na tři možné útoky. Záleží jen na vás, co se vám povede. Pokud vás protihráč dokáže přelstít, tak vás zneškodní. K dispozici je 8 hrdinů, které si časem můžete odemknou a přes 150 různých věcí ke sběru. Aby to nebyly jenom boje, tak jsou tady také mini.hry.

Nejlepší je ale hra pro více hráčů, kde se připojíte na internet a začnete bojovat s ostatními válečníky z celého světa. Dávejte si pozor, aby vás příliš brzo nezabili a volte správné útoky. K dispozici jsou RPG prvky.

Gameplay JanKen Battle Arena

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry na mobil
 • 75%
  Grafika - 75%
 • 95%
  Hratelnost - 95%
 • 90%
  Optimalizace - 90%
 • 82%
  Zábava - 82%
86%

Shrnutí hry na mobil JanKen Battle Arena

Parádní android hra s možností hry více hráčů. Pobijte veškeré nepřátele ve stylu kámen, nůžky, papír. K dispozici je hra pro android ve verzi 4.1 a vyšší a vyšla již v roce 2016. Jedná se o hru na mobil od vývojářů FredBear Games.

Sending
User Review
89% (1 vote)