Vypnout reklamy

Hra na mobil JanKen Battle Arena

Vydáno dne: 30.1.2017

  Hledáte nový typ hry? JanKen Battle Arena nabízí svým hráčům novelu a unikátní herní zábavu, která se pohybuje okolo klasického kámen, nůžky, papír. Nejlepší bude, když si do hry přizvete své kamarády a začnete bojový duel s cílem ho vyhrát. Japonská obdoba kámen, nůžky, papír Ve hře máte za úkol zneškodnit svého protivníka a […]

 

Hledáte nový typ hry? JanKen Battle Arena nabízí svým hráčům novelu a unikátní herní zábavu, která se pohybuje okolo klasického kámen, nůžky, papír. Nejlepší bude, když si do hry přizvete své kamarády a začnete bojový duel s cílem ho vyhrát.

Japonská obdoba kámen, nůžky, papír

Ve hře máte za úkol zneškodnit svého protivníka a to na tři možné útoky. Záleží jen na vás, co se vám povede. Pokud vás protihráč dokáže přelstít, tak vás zneškodní. K dispozici je 8 hrdinů, které si časem můžete odemknou a přes 150 různých věcí ke sběru. Aby to nebyly jenom boje, tak jsou tady také mini.hry.

Nejlepší je ale hra pro více hráčů, kde se připojíte na internet a začnete bojovat s ostatními válečníky z celého světa. Dávejte si pozor, aby vás příliš brzo nezabili a volte správné útoky. K dispozici jsou RPG prvky.

Gameplay JanKen Battle Arena

JanKen Battle Arena
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)