Vypnout reklamy

Posouvejte se s krychličkou neustále kupředu a snažte se vyřešit pár logických míst. Marvin je hlavní hrdinou této gamesy a chce utéct z pasti. Nejdůležitější bude najít místo v jeho životě. Vtipná a se spoustou úrovní Pomozte hrdinovi najít cestičku, jak se z velmi obtížných situacích dostat ven. Je potřeba si najít svou cestu z […]

Posouvejte se s krychličkou neustále kupředu a snažte se vyřešit pár logických míst. Marvin je hlavní hrdinou této gamesy a chce utéct z pasti. Nejdůležitější bude najít místo v jeho životě.

Vtipná a se spoustou úrovní

Pomozte hrdinovi najít cestičku, jak se z velmi obtížných situacích dostat ven. Je potřeba si najít svou cestu z labyrintu. Pohybujte se s hrdinou přes velmi obtížná místa a dokončete úroveň. To vše jedním prstem na obrazovce. Buďte v interakci s několika bloky a objekty ve vaší cestě a použijte teleport.

Nezapomínejte měnit vlastnosti svého hrdiny. K dispozici je přes 120 velmi obtížných úrovní. Ve hře je atmosférická hudba, zábavní hrdinové a hlavně jednoduchá hratelnost. Pravě díky této hratelnosti zůstanete ve hře co nejdále. Hra je totiž provázána vtipnými monology.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Marvin The Cube
Price: Free+

[wp-review]

Buroň Tomáš