Vypnout reklamy

Android hra, která je vyplněna neuvěřitelnými poklady, které očekávají vaší pomoc při nalézání. V této hře se připravte na dobrodružství vašeho života. Vyhněte se nebezpečným hrozbám. Dostaňte se do neprozkoumaných míst ve hře. Snažte se vždy soustředit na hru, protože kolem vás jsou třeba sekery, které vás mohou dostat nebo bodláky do kterých lze spadnout. Nicméně to není […]

Android hra, která je vyplněna neuvěřitelnými poklady, které očekávají vaší pomoc při nalézání. V této hře se připravte na dobrodružství vašeho života. Vyhněte se nebezpečným hrozbám.

Dostaňte se do neprozkoumaných míst ve hře. Snažte se vždy soustředit na hru, protože kolem vás jsou třeba sekery, které vás mohou dostat nebo bodláky do kterých lze spadnout.

Nicméně to není všechno, protože narazíte na opravdu ošklivé a velké pavouky nebo netopýry. Navíc vás dohání voda a tak musíte neustále pokračovat výše. Dejte si velký pozor, abyste se nepropadli a voda vás nedohnala. Ovládání je celkem jednoduché.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.