Hra na mobil Smash hit

Vydejte se na dobrodružnou cestu v této skvělé hře Smash Hit a pokuste se dostat do rytmu zvuků a hudby. Zničte vše, co se vám postaví do cesty! Hra vám dá velkou zkušenost v soustředění se, koncentraci a načasování. Budete ničit také krásné skleněné objekty. Vše je velmi dobře propracované
Smash Hit hra

Vydejte se na dobrodružnou cestu v této skvělé hře Smash Hit a pokuste se dostat do rytmu zvuků a hudby. Zničte vše, co se vám postaví do cesty! Hra vám dá velkou zkušenost v soustředění se, koncentraci a načasování. Budete ničit také krásné skleněné objekty. Vše je velmi dobře propracované a stojí za to si tuto hru stáhnout do vašeho telefónu. Více informací o této skvělé hře s hodnocení 4,6 v článku.

Rozbijte si cestu přes tuto nádhernou dimenzi ve hře Smash hit. Tato hra má asi nejlepší propracovanou fyziku co kdy na mobilních telefónech byla. Při hře je výborná hudba, která je hodně synchronizovaná s rytmem hry.

Tato Android hra obsahuje přes 50 různých pokojů s rozdílným grafickým zpracováním. Uvidíte velmi realistické rozbití skel v každé úrovní této skvělé hry.

Co je na této android hře tak zábavného?

Jedná se o velmi realistické zpracování, kde budete muset ničit veškeré předměty před vámi. V případě prolétnutí sklem uvidíte velmi reálnou destrukci.

Hudba a efekty v této hře jsou velmi propracované a dodávají této hře opravdu energii.

Vyzkoušejte si ji však sami. My tuto hru opravdu milujem, protože nám pomáhá odreágovat se.

Gameplay video Smash Hit

[pb-app-box pname=’com.mediocre.smashhit‘ name=’Smash Hit‘ theme=’discover‘ lang=’en‘]