Hra na mobil The ABC Murders

Jedná se o android hru, která vznikla na základě klasické novely Agatha Christie. Tato spisovatelka ráda psala detektivní příběhy a byla v tom velice úspěšná. Právě z toho důvodu vznikla i samotná android hra, ve které řešíte nejrůznější případy. Co ve hře The ABC Murders zažijete Zahrajete si za Hercule Poirot ve třetí osobě. Jedná […]

The ABC Murders - android hra, hra, dobrodružná hra

Jedná se o android hru, která vznikla na základě klasické novely Agatha Christie. Tato spisovatelka ráda psala detektivní příběhy a byla v tom velice úspěšná. Právě z toho důvodu vznikla i samotná android hra, ve které řešíte nejrůznější případy.

Co ve hře The ABC Murders zažijete

Zahrajete si za Hercule Poirot ve třetí osobě. Jedná se o dobrodružnou hru s logickými úlohami. Je velmi důležité přijít na to, kdo vraždu vykonal. Jste soukromý detektiv a vaše inteligence je velmi důležitá.

Hra vám dá opravdu zabrat, protože nalézt to správné vodítko není jednoduché. Prohledávejte místo činu a klikejte na předměty, které by vám mohly pomoct. Vše se odehrává ve městech, které patří Spojenému Království.

Aplikaci stáhnete níže

 

 • 9.2/10
  Grafika - 9.2/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
9.7/10

Pouze několik úvodních vět

Hra je pouze v Anglickém jazyce.

Sending
User Review
4 (1 vote)