Vypnout reklamy

Snažte se za každou cenu dostat z tohoto labyrintu, kde je spoustu záhad a magických artefaktů. Krom toho zde získáte docela zajímavé zkušenosti z velmi náročných výzev. K tomu, abyste hru dokončili, tak budete muset používat vaše logické uvažování a intuici. Objevili jste se v záhadném labyrintu, kde “není” cesta ven. Pochodujte v různých koridorech […]

Snažte se za každou cenu dostat z tohoto labyrintu, kde je spoustu záhad a magických artefaktů. Krom toho zde získáte docela zajímavé zkušenosti z velmi náročných výzev. K tomu, abyste hru dokončili, tak budete muset používat vaše logické uvažování a intuici.

Objevili jste se v záhadném labyrintu, kde “není” cesta ven. Pochodujte v různých koridorech a dívejte se do každého rohu. Ten se změní ve chvíli, kdy otevřete dveře. Vyřešte tak logické úlohy a najděte cestu ven, i když se říká, že žádná cesta není.

Android hra The Pillar dorazila se skvělým grafickým zpracováním a několika logickými úlohami, které bude potřeba vyřešit. Výhodou je naprosto jednoduché ovládání a spoustu výzev, které jen tak nepoleví.

Hra vás neustále udržuje v neskutečném tlaku na to, abyste dokázali vyřešit jednotlivé části. Na druhou stranu se jedná i o formu relaxace, jelikož je tady opravdu velký klid. Snažte se však vyřešit úrovně za co nejrychlejší čas.

Hra na mobil navíc pochází od českého vývojáře.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

The Pillar
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)