Vypnout reklamy

Hra na mobil Call of Duty Mobile

Vydáno dne: 14.12.2018

Dnes se na internet dostala zpráva, že hra Call of Duty Mobile se objevila na Google Play v Austrálií. Jelikož se jedná o geoblokaci se strany Google Play, tak si ji nikdo jiný, než v Austrálií nestáhnete. Nicméně lze to obejít. Stačí jednoduše stáhnout VPN a připojit se na Australský server. Následně pak spustíte Google […]

Dnes se na internet dostala zpráva, že hra Call of Duty Mobile se objevila na Google Play v Austrálií. Jelikož se jedná o geoblokaci se strany Google Play, tak si ji nikdo jiný, než v Austrálií nestáhnete. Nicméně lze to obejít.

Stačí jednoduše stáhnout VPN a připojit se na Australský server. Následně pak spustíte Google Play, kde hru stáhnete. Nevíme, kdy se hra dostane do celého světa, ale pokud nemůžete počkat, tak postupujte podle videa od Gaming_madness.

Je zde možnost získat APK a OBB data (popisek videa na YouTube), které pak do mobilního telefonu vložíte a nainstalujete. Instrukce jak to udělat, jsou ve videu výše. Jedná se o oficiální hru od vývojáře Tencent. Ano od těch, kteří vytvořili hru PUBG Mobile.

Věříme, že brzy se dostane do celého světa a nebudeme tak muset se připojovat přes VPN.

Buroň Tomáš