Vypnout reklamy

Hra na mobil Brawl Stars

Vydáno dne: 13.12.2018

Jedná se o oficiální uvedení na trh s mobilními hrami. Hra je součásti multiplayeru, takže si zahrajete s kamarády po celém světě, což je naprosto dokonalá záležitost. Hra pochází od vývojářů Clash of Clans a Clash Royale. Jedná se tedy o takovou kombinaci. Můžete očekávat naprosto jednoduché dotykové ovládání a isometrickou kameru. Abyste s hrdinou […]

Jedná se o oficiální uvedení na trh s mobilními hrami. Hra je součásti multiplayeru, takže si zahrajete s kamarády po celém světě, což je naprosto dokonalá záležitost. Hra pochází od vývojářů Clash of Clans a Clash Royale. Jedná se tedy o takovou kombinaci.

Můžete očekávat naprosto jednoduché dotykové ovládání a isometrickou kameru. Abyste s hrdinou pochodili, tak bude potřeba přejíždět levým prstem po levé straně obrazovku a následně ťukat do displeje, pokud chcete zaútočit.

Ve chvíli, kdy přejedete prstem na pravou stranu, tak zamíříte. Vše je naprosto dokonalé a to vše v 3D kresleném zpracování. To znamená, že hra graficky neomrzí, stejně jak se to děje třeba u Fortnite nebo Minecraft.

K dispozici je několik herních módů, spousta hrdinů a propracované schopnosti hrdinů, které je potřeba využít.

Brawl Stars
Price: Free+
Buroň Tomáš