Vypnout reklamy

Jedná se o oficiální uvedení na trh s mobilními hrami. Hra je součásti multiplayeru, takže si zahrajete s kamarády po celém světě, což je naprosto dokonalá záležitost. Hra pochází od vývojářů Clash of Clans a Clash Royale. Jedná se tedy o takovou kombinaci. Můžete očekávat naprosto jednoduché dotykové ovládání a isometrickou kameru. Abyste s hrdinou […]

Jedná se o oficiální uvedení na trh s mobilními hrami. Hra je součásti multiplayeru, takže si zahrajete s kamarády po celém světě, což je naprosto dokonalá záležitost. Hra pochází od vývojářů Clash of Clans a Clash Royale. Jedná se tedy o takovou kombinaci.

Můžete očekávat naprosto jednoduché dotykové ovládání a isometrickou kameru. Abyste s hrdinou pochodili, tak bude potřeba přejíždět levým prstem po levé straně obrazovku a následně ťukat do displeje, pokud chcete zaútočit.

Ve chvíli, kdy přejedete prstem na pravou stranu, tak zamíříte. Vše je naprosto dokonalé a to vše v 3D kresleném zpracování. To znamená, že hra graficky neomrzí, stejně jak se to děje třeba u Fortnite nebo Minecraft.

K dispozici je několik herních módů, spousta hrdinů a propracované schopnosti hrdinů, které je potřeba využít.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Brawl Stars
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.