Android O wallpaper na mobil

Získejte tapety na mobil ve vysokém rozlišení. Včera byla zveřejněná informace, co by měl nový systém Android O obsahovat. Jedná se zároveň o vývojářskou verzi, která je dostupná pro všechny telefony, které spadají pod Google. Do doby, než bude Android O dostupný na mobilních telefonech, tak si ho můžete vychutnat pár novými tapetami na mobilní […]

Získejte tapety na mobil ve vysokém rozlišení. Včera byla zveřejněná informace, co by měl nový systém Android O obsahovat. Jedná se zároveň o vývojářskou verzi, která je dostupná pro všechny telefony, které spadají pod Google.

Do doby, než bude Android O dostupný na mobilních telefonech, tak si ho můžete vychutnat pár novými tapetami na mobilní telefon. Je docela jasné, že třeba u Samsungu se Android O nedočkají zákazníci, kteří mají dva a více roků starý telefon. Mezi ně spadá už i Samsung Galaxy S6.

Již pár let se Google snaží distancovat od materiálních tapet na mobilní telefon. Nastalo tak od dob, kdy vydal Android L. Jeho směr je jasný a chce přiblížit vše přírodě, Zemi a dalším krasným fotkám. Teď se Google rozhodl využít i fotografie přímo z vesmíru.

Stáhněte si tapetu na mobil ve vysokém rozlišením

Stáhněte si tapetu na mobil ve vysokém rozlišením