Hra na mobil simulátor života dinosaurů

Zahrajte si simulátor dinosaurů. Ocitnete se v říši dinosaurů. Vaším úkolem je všechny vést přes obrovskou Africkou džungli a lovit různé zvířata. Plňte různé úkoly a prozkoumejte divočinu. Pomozte hladovému dinosaurovi v lovení a útočte na ostatní dinosaury, kteří tady jsou. Určitě víte, že takové období dinosaurů bylo na naší Zemi docela drsné. Dinosauři zabíjeli vše, co […]

Dinosaur Chase: Deadly Attack android hra

Zahrajte si simulátor dinosaurů. Ocitnete se v říši dinosaurů. Vaším úkolem je všechny vést přes obrovskou Africkou džungli a lovit různé zvířata. Plňte různé úkoly a prozkoumejte divočinu. Pomozte hladovému dinosaurovi v lovení a útočte na ostatní dinosaury, kteří tady jsou.

Určitě víte, že takové období dinosaurů bylo na naší Zemi docela drsné. Dinosauři zabíjeli vše, co jim přišlo po tlamu, protože byli hlavními predátory. Neměli žádné slitování a v dnešní hře ho nebudete mít také.

The app was not found in the store. 🙁

Prozkoumejte obrovský svět Africké džungle, užijte si spoustu zajímavých úrovní a realistickou grafiku.

 

 

Shrnutí android hry

Pokud máte rádi simulátory, tak si hru nezapomeňte alespoň vyzkoušet. Za hru nemusíte nic platit je zdarma, a pokud se vám nebude líbit, tak ji odinstalujete. Užijte si dinosauří hru, která má perfektní 3D grafické zpracování. Hlavní je, abyste jako dinosauru přežili. Proto je potřeba lovit, abyste ho nakrmili.

 

  • Optimalizace
  • Hratelnost
  • Grafika
4.7

Pouze několik úvodních vět

Optimalizace – hra funguje od verze 2.3.3

Jinak je hra skvělá a lepší simulátor života dinosaurů v této chvíli nenajdete.