Samsung potvrdil Android Pie beta program

Samsung pravděpodobně na své konferenci v San Francisku Samsung Developers Conference 2018 ukáže skládaný telefon. Nicméně na stejný den chystá něco dalšího. Podle poznámek, které se objevili na internetu bude Samsung mluvit ohledně „Novém Galaxy UX“, což znamená, že dorazí Android 9 Pie beta program na mobilní telefon Galaxy.
Android P 9.0 verze

Samsung pravděpodobně na své konferenci v San Francisku Samsung Developers Conference 2018 ukáže skládaný telefon. Nicméně na stejný den chystá něco dalšího.

Podle poznámek, které se objevili na internetu bude Samsung mluvit ohledně „Novém Galaxy UX“, což znamená, že dorazí Android 9 Pie beta program na mobilní telefon Galaxy.

Samsung v předchozích dnech měl beta program pro nové systémy, ale jsou většinou pouze pro určitou část lidí. Samsung Beta program je bohužel dostupný jen v Jižní Korei, USA, a UK. Dále pravidla pro připojení do tohoto beta programu se liší stát od státu.

Samsung Android Pie

Samsung Android Pie

Samsung má dorazit s novým rozhraním, kde je změněný vzhled menu nastavení a klasických menu, dále nechybí tmavý mód (pro noc) a aktualizován design aplikací prvních stran, takže vytáčení, zprávy, hodiny, kalendář. Stejně jako navigace gesty.

Zdroj