Hra na mobil Tennis bits

Ovládejte roztomilého hrdinu v kvádru a zahrajte si ten nejlepší tenis. Nejedná se sice o simulátor, ale je to spíše zábavná arkádovka, kde si užijete spoustu zábavy a zároveň otestujete své reflexy. Zahrajte si tenis na zelených kurtech nebo i za polárním kruhem, v pekle nebo kdekoliv jinde. Je potřeba, abyste byli vždy připraveni míček […]

Tennis Bits

Ovládejte roztomilého hrdinu v kvádru a zahrajte si ten nejlepší tenis. Nejedná se sice o simulátor, ale je to spíše zábavná arkádovka, kde si užijete spoustu zábavy a zároveň otestujete své reflexy.

Zahrajte si tenis na zelených kurtech nebo i za polárním kruhem, v pekle nebo kdekoliv jinde. Je potřeba, abyste byli vždy připraveni míček vrátit na soupeřovou stranu. Snažte se s tenisovou raketou švihnout tak, že míček odpálíte a protihráč si toho ani nevšimne.

Získejte vysoké bodové ohodnocení a vyhrajte. Je potřeba posbírat nejrůznější věci a následně si třeba koupit klobouček nebo novou raketu. K dispozici je přes 45 roztomilých hrdinů, podpora 13 jazyků a různá místa, kde se hra odehrává.

Aplikaci stáhnete níže