Vypnout reklamy

Android hra, která v minulosti získala přes 10 miliónů stažení je opět tady. Nově, vylepšená, s hezkým grafickým zpracováním a schopnostmi. Jedná se o přídavek do Ultimate Tennis, ale jedná se také o samostatnou hru nemusíte mít nainstalovanou tu hlavní. Hra disponuje novým fyzickým enginem a tím je Havok. Díky němu je tennis mnohem více […]

Android hra, která v minulosti získala přes 10 miliónů stažení je opět tady. Nově, vylepšená, s hezkým grafickým zpracováním a schopnostmi. Jedná se o přídavek do Ultimate Tennis, ale jedná se také o samostatnou hru nemusíte mít nainstalovanou tu hlavní.

Hra disponuje novým fyzickým enginem a tím je Havok. Díky němu je tennis mnohem více reálný, než na který jste zvyklí. Ve hře získáte nejrůznější schopnosti, se kterými můžete operovat na herní ploše. Každý z hráčů disponuje svými schopnostmi.

Real-Time souboje

Nechybí ani real-time souboje na kurtech, kde vyzvete hráče z celého světa. Úkolem je získat dostatek hvězd a trofejí. Nezapomínejte také na to, abyste vydělali získali ocenění. Pokud se vám bude dařit, tak v této gamese obdržíte i nové hráče.

Vybudujte si svůj tým, kteří budou mít rozlišné schopnosti. Někdo bude lepší v obraně, v útoku nebo podáním.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

[wp-review]

Buroň Tomáš