Vypnout reklamy

Ovládněte tento fantastický tank na různých mapách. Bojujte proti silným nepřátelům a pokuste se připravit na dynamické souboje v arénách, což není příliš jednoduchá záležitost. Vtrhněte s tankem proti ostatním silným protivníkům a ukažte všem, že na to máte. Rozšiřujte své území, ničte nepřátelské základny a naprosto zneškodněte ostatní tanky, které tady jsou. Připojte se […]

Ovládněte tento fantastický tank na různých mapách. Bojujte proti silným nepřátelům a pokuste se připravit na dynamické souboje v arénách, což není příliš jednoduchá záležitost. Vtrhněte s tankem proti ostatním silným protivníkům a ukažte všem, že na to máte.

Rozšiřujte své území, ničte nepřátelské základny a naprosto zneškodněte ostatní tanky, které tady jsou. Připojte se ke svému klanu a najděte způsob, jak se dostat co nejdále. Porazte své nepřátele po celém světě. Výhodou je, že se jedná o hru pro více hráčů, takže nehrajete pouze proti počítači.

K dispozici máte spoustu unikátní tanků, herních módů a možnosti vylepšení. Právě hra pro více hráčů s ostatními kamaráda dává nový rozměr zábavy. Jen tak vás nepřestane bavit, což je jen a jen dobře.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)