Vypnout reklamy

Android TV a mobilní telefony

Vydáno dne: 18.7.2019

Zajímavé informace ohledně chytrých televize na operačním systému Android a mobilních telefonu se systémem Android. Televize nám nabízejí spoustu funkcí.

Určitě víte, že krom mobilních telefonu existují chytré televize, které běží na upraveném systému Android. Každý výrobce pak má svůj upravený systém. Samsung má třeba Tizen OS, který je optimalizovaný. V takovém systému pak máte vlastní obchod od Samsungu, kde jsou umístěny veškeré aplikace do mobilního telefonu.

Android TV

Zeď jako televize
Zeď jako televize

Android TV jsou již s námi pěknou řádku let. Z počátku takové televize byly pomalé a lehce se zasekávali. Aplikace na nich neběžely plynule, jelikož procesor v TV byl slabý. Avšak jak šel čas, tak chytré televize mají dostatečný výkon na jakékoliv aplikace. Spustíte třeba aplikaci Netflix, kde se můžete dívat na jednotlivé seriály či filmy. Nebo jednoduše HBO Go, kde právě běží známý a oblíbený seriál Černobyl.

Takové televize si pak můžete zakoupit v datartu a se slevou díky slevovým kódům na datart.

Chytrá elektronika

Galaxy Note 10 Standard
Galaxy Note 10 Standard

Co se týče ostatní elektroniky, jako jsou mobilní telefony, chytré pračky a další produkty, tak ty se dostávaly na trh o něco později. První chytrý telefon přišel v roce 2008. Tuto éru započal iPhone a tedy Apple. Google pak dorazil s prvními verzemi systému Android, které byly použitelné. Nicméně elektronika byla drahá a vždycky bude.

Z toho důvodu je na internetu několik slevových kupónů pro slevy na elektroniku

Systém Android Q
Systém Android Q

Již se dají ovládat pračky nebo i lednice, která vám řekne, kdy je prázdná. Avšak tohle všechno stojí spoustu peněz a ještě dlouho budou, protože se většina výrobců soustředí právě na mobilní telefony, kde je konkurence v této oblasti vysoká.

Avšak lze již sehnat některé chytré produkty od firmy Xiaomi, která je právě známa svou nízkou cenou.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: