Hra na mobil Cracking Sands

Ilustracni fotografie

Velké hlavičky, malé autíčka, velké zbraničky a bum bum, co to může být ? No přece Cracking Sands!

Hra Cracking Sands vás přenese do závodního a podle vzhledu post-apokaliptického zážitku. Po spuštění vás hra uvede okamžitě do hlavního menu, kde si můžete vybrat ze dvou módů a těmi jsou Single Race a Campaign. Single Race, jak už název napovídá, je jednotlivý závod. V této možnosti si můžete vybrat z několika možností, jako třeba Time Trial, Race, Elimination, Head of the pack a, světe div se, MULTIPLAYER.

Dále je tu kampaň, kde si prostě můžete vybrat šampionát a následně si vylepšovat vůz nebo i zbraně. V této hře nemáte dostupné nejen zbraně, ale i energie, která funguje jako palivo ke všemu. Od skoků až ke zrychlení. Chceš si skočit (na skokánek) ? Potřebuješ energii. Chceš si zrychlit káru ? Potřebuješ energii. Avšak toto není jen mínus, je to zároveň i plus. Musíte správně vybírat vlny energie a tak se stává hra nejen delší, ale i zábavnější a dodává to tu potřebnou páru. Hra je také velmi pěkně graficky zpracována, takže to zvětšuje požitek z celkového hraní.
Ačkoliv jsem hru ani pořádně nedohrál, tak na mě působí velmi pěkným dojmem, jak grafickým, tak i hratelným a je to pěkný zážitek, zvláště na tabletu. Moje bodování je 8/10- Pěkné.

 

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁