Hra na mobil Smashy Cars.io

Nasedněte do svého automobilu a vyjeďte na trať co nejrychleji. Vaším hlavním úkolem je zničit co nejvíce automobilů. Celá herní úroveň je obklopena policisty, kteří se snaží za každou cenu zablokovat váš výjezd, takže jste uvězněni v této destrukční aréně. Co ve hře Smashy Cars.io zažijete Nádherné grafické zpracování v HD rozlišení. K tomu máte […]

Smashy Cars.io android hra zdarma

Nasedněte do svého automobilu a vyjeďte na trať co nejrychleji. Vaším hlavním úkolem je zničit co nejvíce automobilů. Celá herní úroveň je obklopena policisty, kteří se snaží za každou cenu zablokovat váš výjezd, takže jste uvězněni v této destrukční aréně.

Co ve hře Smashy Cars.io zažijete

Nádherné grafické zpracování v HD rozlišení. K tomu máte k dispozici 75 rychlých aut a nejlepší je, že jsou tady skrytá vozidla a ty musíte najít k odemknutí. Díky tomu, že hra nabízí spoustu map k závodění, tak se od ní jen tak neodtrhnete.

Bláznivě intensivní hratelnost, ve které si budete moci vybrat z policejních náklaďáku, vojenského náklaďáku, raketového auta a mnohem více. Navíc je hra online, takže nehrajete s umělou inteligencí, ale s opravdovými hráči, což je 1000x lepší.

The app was not found in the store. 🙁

 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 9.2/10
  Zábava - 9.2/10
 • 8.5/10
  Hratelnost - 8.5/10
 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
9.1/10
Sending
User Review
0 (0 votes)