Vypnout reklamy

Staňte se šampiónem v závodě, ve kterém projedete hned několik překážek. Dávejte si pozor, abyste to se svou rychlostí nepřehnali v zatáčkách, protože se může stát, že prostě vyletíte. Jenže je také důležité, abyste dobře zadriftovali a ujeli co nejdelší vzdálenost, protože vám ubývá benzín. Co vám hra Vertigo Racing nabízí Pojedete přes několik bláznivých […]

Staňte se šampiónem v závodě, ve kterém projedete hned několik překážek. Dávejte si pozor, abyste to se svou rychlostí nepřehnali v zatáčkách, protože se může stát, že prostě vyletíte. Jenže je také důležité, abyste dobře zadriftovali a ujeli co nejdelší vzdálenost, protože vám ubývá benzín.

Co vám hra Vertigo Racing nabízí

Pojedete přes několik bláznivých tratí, které mají velmi klikaté zatáčky. Ty musíte využít pro správné driftování. Čím déle drift děláte, tak tím větší šanci máte na získání ocenění. Pojedete po smrticích sopkách nebo starověkých zdí, ale vždy si musíte dát pozor, abyste nevypadli a hlavně, abyste získali dostatečně vysoké skóre.

The app was not found in the store. 🙁

Svůj automobil si můžete upravovat podle svého. Máte možnost si dát jinou barvu a vylepšit si i jeho výkon, abyste následně mohli jet obrovskou rychlostí za nízkou spotřebu.

 

[wp-review]

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.