Vypnout reklamy

Hra na mobil Vertigo Racing

Staňte se šampiónem v závodě, ve kterém projedete hned několik překážek. Dávejte si pozor, abyste to se svou rychlostí nepřehnali v zatáčkách, protože se může stát, že prostě vyletíte. Jenže je také důležité, abyste dobře zadriftovali a ujeli co nejdelší vzdálenost, protože vám ubývá benzín. Co vám hra Vertigo Racing nabízí Pojedete přes několik bláznivých […]

Vertigo Racing android hra, mobilní hra

Staňte se šampiónem v závodě, ve kterém projedete hned několik překážek. Dávejte si pozor, abyste to se svou rychlostí nepřehnali v zatáčkách, protože se může stát, že prostě vyletíte. Jenže je také důležité, abyste dobře zadriftovali a ujeli co nejdelší vzdálenost, protože vám ubývá benzín.

Co vám hra Vertigo Racing nabízí

Pojedete přes několik bláznivých tratí, které mají velmi klikaté zatáčky. Ty musíte využít pro správné driftování. Čím déle drift děláte, tak tím větší šanci máte na získání ocenění. Pojedete po smrticích sopkách nebo starověkých zdí, ale vždy si musíte dát pozor, abyste nevypadli a hlavně, abyste získali dostatečně vysoké skóre.

The app was not found in the store. 🙁

Svůj automobil si můžete upravovat podle svého. Máte možnost si dát jinou barvu a vylepšit si i jeho výkon, abyste následně mohli jet obrovskou rychlostí za nízkou spotřebu.

 

 • 9.2/10
  Grafika - 9.2/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9/10
  Hratelnost - 9/10
9.3/10
Sending
User Review
0 (0 votes)