Vypnout reklamy

Aplikace Revolut – plaťte kartou v zahraničí za reálné kurzy

Revolut

Jedná se o Startup z Londýna, který nyní disponuje možnosti dobít „peněženku“, právě v CZK měně, takže nenastanou žádné konverze v rámci banky. Následně v aplikaci můžete peníze mezi sebou převádět a to právě v rámci reálných kurzů dané měny. S kartou, kterou si můžete objednat za 5.99€, budete moci vybírat peníze z bankomatů EU zadarmo. a to do určité výši. Asi okolo 5000,- Kč.

S Revolut tak nemusíte platit zbytečné poplatky svým bankám a vybírat peníze v bankomatech bez problému. Výhodou je převod peněz v rámci aktuálního kurzu.

Kurz online s burzou

Synchronizace kurzu probíhá přímo s burzou, takže obdržíte právě nynější kurz a nikoliv valuta prodej, který se od středu (což je reálný kurz), docela liší. Navíc pokud chcete vybírat v zahraničí peníze, tak budete platit poplatek jako je „fixní“ + % z vybírané částky, což není zrovna příjemné.

Aplikace Revolut

Aplikace Revolut

Nicméně některé banky od těchto poplatků za výběr v zahraničním bankomatu upustili, tak některé se stále drží. Firma následně rozšířila působení mezi cestovním pojištěním i kryptoměnám. Společnost disponuje několika aktivními zákazníky.

Video

Revolut
Price: Free

Recenze aplikace
  • 98%
    Uživatelské rozhrání - 98%
  • 99%
    Funkce - 99%
99%