Vypnout reklamy

Hra na mobil AMONG THE DEAD ONES

Tato hra vás dostane do naprostého krveprolití, kde budete dýchat do poslední sekundy. Prozkoumávejte okolí tohoto podzimního městečka a najděte jídlo, vodu, zbraně. Snažte se zvýšit své šance na přežití. Unreal Engine 4 jako hnací motor celé hry Co by to bylo za hru, kdyby v dnešní době neměla skvělé grafické zpracování. Hra disponuje enginem […]

Tato hra vás dostane do naprostého krveprolití, kde budete dýchat do poslední sekundy. Prozkoumávejte okolí tohoto podzimního městečka a najděte jídlo, vodu, zbraně. Snažte se zvýšit své šance na přežití.

Unreal Engine 4 jako hnací motor celé hry

Co by to bylo za hru, kdyby v dnešní době neměla skvělé grafické zpracování. Hra disponuje enginem Unreal Engine 4. Minulý rok jsme právě psali o tom, že konzolová grafika se objevuje i na běžných telefonech a v roce 2018 to je docela pravda.

Hra má dynamické střídání dne a noci, realistické animace a několik zbraní, které však musíte v gamese najít dřív, než bude pozdě. Prozatím se jedná o beta verzi, která ještě nebyla zcela uvolněna bez chyb. Otestujte si hru, která je v této chvíli zdarma a užijte si perfektní grafické zpracování na high-end úrovni.

Co vývojáři chystají?

Vývojáři pro vás chystají perfektní umělou inteligenci, vylepšené ovládání, více hlavních hrdinů, nový svět (ten je v této chvíli pouze provizorní). Samozřejmostí jsou i nové zbraně a další předměty. Nebude chybět ani hra pro více hráčů. Se svým hrdinou dokážete plavat, skákat nebo lézt po stěnách.

Video ze hry

Aplikaci stáhnete níže

AMONG THE DEAD ONES™

Recenze hry
  • 98%
    Grafika - 98%
  • 96%
    Zábava - 96%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
97%