Hra na mobil Angry Birds 2

A máme tady android hru Angry Birds zpátky! Tentokrát s pořadovým číslem dva. Jedná se o novou éru s vylepšeným grafickým zpracováním, různými výzvy, novými úrovněmi a mnohem více možností v destrukci. Vše uvidíte na videu, ale ještě se podíváme, jak to všechno je. Šířily se takové obavy, že vývojářské studio, které stojí za prvním dílem této herní […]

1 - Angry Birds 2 - ke stažení

A máme tady android hru Angry Birds zpátky! Tentokrát s pořadovým číslem dva. Jedná se o novou éru s vylepšeným grafickým zpracováním, různými výzvy, novými úrovněmi a mnohem více možností v destrukci. Vše uvidíte na videu, ale ještě se podíváme, jak to všechno je.

Šířily se takové obavy, že vývojářské studio, které stojí za prvním dílem této herní série tak trochu krachuje. Bylo to dáno tím, že veškerá eufórie okolo této hry opadla a tak už nebyl další zájem hru hrát. Tento druhý díl se snaží sérii nějakým způsobem oživit. Sami uvidíte, že tento druhý díl má poněkud silnější grafiku. Takové pestřejší.

Ještě nikdy jste neviděli prasečí ostrov takový, jaký je právě teď. Hra vás přenese na exotické místo. Nezapomínejte, že máte šanci vyzvat i ostatní hráče v aréně. A na úplný konec se snažte porazit hlavní hrdiny všechprasátek.

Fotogalerie ze hry

2 - Angry Birds 2 - ke stažení

2 – Angry Birds 2 – ke stažení

3 - Angry Birds 2 - ke stažení

3 – Angry Birds 2 – ke stažení

Přijďte si zahrát i další Angry Birds hry

 

Video z hry Angry Birds 2

Celkově se hra opět povedla a navíc je zdarma, ale jsou tady možné nákupy přímo v aplikaci, ale to jen kdybyste potřebovali sled hry trošku zrychlit. Ale myslíme, že to nebude potřeba.

 • Vyberte si svého ptáčka
 • Ocitnete se v různých úrovní na různých místech
 • Skvělé grafické zpracování
 • Možnost vyzvat ostatní své hráče

Aplikaci stáhnete níže

Další informace o této skvělé android hře Angry Birds 2

 

 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 10/10
  Grafika - 10/10
 • 10/10
  Zábava - 10/10
10/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
4.0 a vyšší

Aktuální verze
2.0.1

Od vývojáře
Rovio Entertainment Ltd.

Sending
User Review
0 (0 votes)