Vypnout reklamy

Hra na mobil Asphalt 9: Legends dosáhla již 4 miliónu stažení

Nová hra Asphalt 9: Legends není venku ani ne týden a vývojáří z GameLoft oznamují, že jejich hra již dosáhla více jak 4 miliónu stažení. Francouzská společnost říká, že nejvíce stažení bylo na iPhonech v Japonsku, Itálií, Německu, Francií, UK a USA. Nicméně 4 milióny lidí si tuto hru stáhli jak na Android, iOS, tak i Windows 10, což […]

Asphalt 9: Legends

Nová hra Asphalt 9: Legends není venku ani ne týden a vývojáří z GameLoft oznamují, že jejich hra již dosáhla více jak 4 miliónu stažení. Francouzská společnost říká, že nejvíce stažení bylo na iPhonech v Japonsku, Itálií, Německu, Francií, UK a USA.

Nicméně 4 milióny lidí si tuto hru stáhli jak na Android, iOS, tak i Windows 10, což je docela parádní zpráva pro tuto společnost. Navíc hra dostává vysoké hodnocení a v průměru 4.6 hvězd.

Hra byla také vybrána do Editorského výběru Applem, takže se objevovala jako hra dne, což i možná tento posun pomohl hře dostat tak vysoký počet stažení za krátký čas.

Pokud jste hru ještě nevyzkoušeli, tak si ji můžete stáhnout. Samotná hra je zdarma, avšak má v sobě platby, které platíte v průběhu hry. Nicméně je to jen na vás, nemusíte nic kupovat.

Aplikaci stáhnete níže

Asphalt 9: Legends

Zdroj: Gameloft